EKT Instal to Firma montażowa, działającą od 2008 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się we Wrocławiu.  Świadczymy usługi na terenie całego kraju, ale również w wielu krajach w Europie i na świecie, szczególnie na terenie Niemiec.

Wysoka jakość wykonanych prac stanowi priorytet prowadzonej przez nas działalności.  Osiągnięcie tego celu jest możliwe dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry. Ludzie to nasz główny potencjał. Nasz zespół składa się z elektryków, elektromonterów, spawaczy ślusarzy, ect. Stawiamy na wysokie kwalifikacje naszych pracowników i ich doświadczenie zawodowe, zdobyte na budowach w kraju oraz poza jego granicami.

Możemy się pochwalić szeregiem zrealizowanych obiektów dla naszych kontrahentów na całym świecie. Od 2015 świadczymy również usługę leasingu pracowniczego.

W swojej pracy główny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych prac, przy zachowaniu ustalonych terminów. Uważamy, że niezbędnym czynnikiem   realizacji  celów jest wiedza i kompetencje naszych pracowników.

Jesteśmy  dumni z zadowolenia naszych zleceniodawców. Wśród naszych kontrahentów znajduje się wiele wiodących  firm produkcyjnych i budowlanych z całego świata. Stawiamy na rozwój i chcemy powiększać swoją bazę  zadowolonych klientów. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji: od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie koncepcji i dokumentacji technicznej, aż do montażu, uruchomienia oraz przekazania do użytkowania – wszystko, by nasi klienci czuli pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas usług.